Team

Jasmina Amzil

Director jasmina@ruskeattytot.fi

(Editor-in-Chief 14.8.19–7.1.20)

Koko Hubara

Co-Founder / Editor-in-Chief  koko@ruskeattytot.fi

(On writing leave 14.8.19–7.1.20)

Caroline Suinner 

Co-Founder / Art Director caro@ruskeattytot.fi

Mona Eid

Head of Administration mona@ruskeattytot.fi

 

Fiona Elone

Coordinator / RT LIT AKATEMIA fiona@ruskeattytot.fi

Meriam Trabelsi

Coordinator / RT LIT AKATEMIA meriam@ruskeattytot.fi

Sophia Wekesa

Head of Self Care sophia@ruskeattytot.fi

Ervin Latimer

Head of Merchandising ervin@ruskeattytot.fi

Ota yhteyttä. Contact us.

Onko sinulla 1) kysymys tai yhteistyöehdotus, 2) juttuidea, jonka haluaisit jakaa tai tarjota, tai 3) haluaisitko tulla osaksi tiimiä?

Do you have 1) a question or collaboration idea, 2) a story idea you want to share or pitch, or 3) do you want to join our team?

1

Kysy apua tai ehdota yhteistyötä. Ask help or suggest collaboration.

Minulla on / I have: *
Nimi/Name *
Nimi/Name
Saamme päivittäin useita viestejä ja työmme osa-aikaisen luonteen takia vastausaika voi vaihdella. Kiitos kärsivällisyydestäsi! We receive numerous inquiries daily and due to the part time nature of our work, our response time might vary. Thank you for your patience!
 

2

Ehdota tai tarjoa juttua. Share a story idea or pitch your content.

Haluan / I would like to: *
Nimi / Name *
Nimi / Name
 

3

Tule meille töihin! Join our team!

Haluaisin työskennellä osana / I would like to work for: *
Nimi/Name *
Nimi/Name
Otamme yhteyttä heti, jos voimme tarjota antamiasi tietoja vastaavaa työtä. / We will contact you right away if we can offer a job corresponding the information you shared us above.

Laskutus

Verkkolaskut

Operaattori: OpusCapita Group Oy Itella (003710948874)

Verkkolaskuosoite: 003727900957

OVT-tunnus: 003727900957

info@ruskeattytot.fi

Y-tunnus: 2790095-7